Noteikumi un nosacījumi


Komunikācija - Jūs piekrītat, ka www.bigluppy.lv var Jums nosūtīt elektroniskā pasta ziņojumus, ja ir nepieciešamība Jūs informēt par izmaiņām, vai detaļām, kas attiecās uz jūsu veikto pasūtījumu.

Produktu informācija - www.bigluppy.lv ir tiesības veikt izmaiņas produkta aprakstā, cenā, pieejamība, tad kad tas ir nepieciešams, arī gadījumos, kad pasūtījums jau ir veikts. Atgādinām, ka krāsa bildēs var atšķirties no tās izskata reālajā dzīve. Ražotāja kļūda ir pieļaujama no +/- 2 cm.

Atbrīvošana no atbildības - Ar šo jūs piekrītat aizsargāt, atbrīvot no atbildības un nenodarīt kaitējumu www.bigluppy.lv saistībā ar jebkurām prasībām par kaitējumu, to maksām un izmaksām, ieskaitot juridiskā aizstāvja izmaksas, kuras radušās mājas lapas lietošanas rezultātā.

Privātums - www.bigluppy.lv nekādā gadījumā neizpaudīs jūsu sniegto personīgu informāciju trešajām personām bez jūsu piekrišanas. Sīkāk par privātuma tiesībām jūs varat izlasīt sadaļā , Privātums.

Autortiesības - Jebkura neautorizēta materiālu izmantošana var tikt uzskatīta par autortiesību pārkāpumu.

Vispārīgi noteikumi :

1. www.bigluppy.lv preces piegādes laiks ir 1 līdz 7 dienām, svētku dienās piegādes termiņš var mainīties.

2. Jums ir iespēja 7 dienu laikā atgriezt preci, ja ar to nesiet neapmierināts, ja prece neatbilst līguma noteikumiem, tad, www.bigluppy.lv segs pasta izdevumus, citos gadījumos, pasta izdevumus sedz pircējs;

3. Atgriežot preci ir jāaizpilda produktu atgriešanas forma un nosacījumi, kas attiecās uz preces atgriešanu - prece nedrīkst būt lietota un tai ir jābūt saglabātam visām etiķetēm un birkām;

4. Apmaksa tiek veikta caur bankas pārskaitījumu;

5. Kad Jūsu pasūtījums ir apstiprināts, uz jūsu norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts rēķins - 5 minūšu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža.

6. Rēķina apmaksas termiņš ir 2 dienas, ja samaksa netiek veikta, jūsu pasūtījums tiek anulēts.